Biurka loftowe  z naszej kolekcji, powstały z najwyższej jakości dębowego drewna oraz stali. Blaty zostały pomalowane i zabezpieczone za pomocą oleju marki OSMO. Natomiast stelaże wykończone są w kolorze czarnego matu, przy użyciu metody proszkowej. Biurka industrialne cechuje harmonijne połączenie naturalnego, drewnianego surowca z prostą stalą. Dzięki takiemu zestawieniu cech, meble idealnie wpisują się w styl loftowy, nabierając  niezwykle minimalistycznego i surowego charakteru.  

Biurko z dębowym blatem  jest niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Możemy używać go, podczas wykonywania codziennych czynności. Usprawnia znacząco pracę oraz wykonywanie różnych zadań i obowiązków. Z powodzeniem wykorzystamy je w biurze, pracowni, mieszkaniu bądź domu. Biurko industrialne wpasuje się szczególnie w przestrzeń urządzoną w nowoczesnym, loftowym stylu. Jeżeli cenimy jakość, elegancję i stylowy design, to meble te niewątpliwie sprostają tym oczekiwaniom.  

W kolekcji dostępny jest szeroki wybór różnych modeli biurek loftowych. Znajdziemy bardziej klasyczne warianty, jak również oryginalne, narożne kształty. Dostępne są także otwarte, bądź zabudowane wersje tych mebli. To jaki model wybierzemy, zależy już tylko od indywidualnych gustów i potrzeb. Każde nasze biurko industrialne daje gwarancję wygody użytkowania oraz nowoczesnego wykończenia wnętrza. 

Translate »