Biurka klasyczne o narożnym kształcie, wpasowują się z niezwykłą płynnością w stylistykę loftową. Dębowy oraz elegancki blat został osadzony na prostym stelażu. Naturalna barwa drewna subtelnie komponuje się z matową czernią stali. To wszystko, w połączeniu z brakiem zbędnych dodatków oraz dbałością o estetykę wykonania, sprawia, że biurka industrialne posiadają unikalny i solidny design. 

Biurka narożne prezentują się stylowo w różnych pomieszczeniach. Zarówno w biurze, jak i pokoju dziecięcym będą wyglądać elegancko, ale jednocześnie są niezwykle praktyczne. Pomieścimy na nich wiele rzeczy i sprzętów. Za pomocą biurka narożnego możemy zaaranżować  dowolnie dane wnętrze.  Nieważne czy postawimy je w rogu, przy ścianie czy na otwartej przestrzeni.

Biurko industrialne o narożnym wykończeniu występuje w dwóch rodzajach, zabudowanym i otwartym. Możemy wybrać model, który najbardziej wpasuje się w aranżowane wnętrze. Meble loftowe gwarantują nowoczesność i prostotę, które są uniwersalne i ponadczasowe.  

Translate »