Biurka industrialne dostępne w naszym asortymencie posiadają nowoczesny design, który spaja drewno ze stalowymi elementami. Ponadto lakierowany blat jest odporny na czynniki zewnętrzne. Nie pęka, nie łuszczy się i nie odpryskuje. Specjalnie dla osób, które potrzebują idealnego dopasowania biurka do swoich własnych preferencji, a także do danego pomieszczenia, posiadamy w ofercie meble industrialne, których wymiary możemy samodzielnie regulować. Dostosowanie określonej wielkości przebiega w prosty i intuicyjny sposób.  

Biurko loftowe z regulowaną wysokością zostało zaprojektowane tak, aby w maksymalny sposób dopasować się do konkretnej osoby. Mebel został stworzony z myślą o wymagających klientach, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Dzięki regulacji wysokości i rozstawu, dopasujemy biurko loftowe idealne do naszych potrzeb. 

Biurka z regulowanymi rozmiarami sprawdzą się jako wyposażenie biura czy pokoju dziecięcego. Jeżeli chcemy by meble w stylu loftowym posłużyły na długie lata, ten model został zaprojektowany właśnie w tym celu. Dzięki możliwości zmiany wysokości, biurko może rosnąć wraz z naszym dzieckiem.

Translate »