Konsole loftowe to wielofunkcyjne i wyjątkowo praktyczne meble. Wykonane są w niezwykle wytrzymały i kunsztowny sposób. Drewniane elementy zostały pokryte powłoką z wysokiej jakości lakieru OSMO. Środek ten chroni naturalny surowiec przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, ale także ma za zadanie zapobiegać dostawaniu się wilgoci. W związku z tym konsole industrialne możemy wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Za ich pomocą stworzymy świetną aranżację loftową w salonie, sypialni lub przedpokoju,  ale również we wnętrzach, w których na co dzień jest dosyć mokro. Z powodzeniem zatem posłużą jako stojaki na kosmetyki, czy szafki na ręczniki w łazience. Wykorzystamy je również jako półki na zioła w kuchni. 

Mocne, dębowe drewno osadzone na metalowych stelażach jest także wytrzymałe na większy ciężar. Konsole loftowe naszej marki, poza eleganckim i stylowym wyglądem, są również stabilne oraz pojemne. Możemy zatem bez przeszkód kłaść na nich rożne przedmioty. Gdy na meblach ustawimy książki, zyskamy domową biblioteczkę, która idealnie współgra z wnętrzami industrialnymi.

Translate »