Kontenery loftowe to proste i minimalistyczne meble, które idealnie sprawdzą się jako pojemne szafki do przechowywania dokumentów lub innych materiałów biurowych. Zostały wykonane z naturalnego dębowego drewna, które podkreśla ich industrialny charakter. Meble te są stonowane i surowe. Z powodzeniem dopełnią wystrój w biurze, gabinecie czy sypialni.

Kontenery biurowe z naszej kolekcji , są dostępne w kolorze drewna bądź klasycznej czerni. Z łatwością zatem dopasujemy je do barw ścian, czy innych mebli. Podczas pracy biurowej, meble te okazują się niezwykle funkcjonalne, gdyż posiadają pojemne i przesuwane szuflady. Bez przeszkód możemy je także ustawiać w dowolnym miejscu. Idealnie zmieszczą się pod biurkiem, tworząc stylowy zestaw mebli loftowych.   

Bryły te prezentują się również doskonale, jako samodzielne elementy aranżacji pomieszczenia. Mogą wówczas stać się elegancką, niską komodą, którą postawimy np. obok łóżka w sypialni. Kontenery industrialne możemy wykorzystać wszędzie tam, gdzie potrzebujemy miejsca na różne drobiazgi. To jak z nich skorzystamy, zależy już tylko wyłącznie, od naszych indywidualnych potrzeb i pomysłów.  

Translate »