Regały loftowe naszej marki, stworzyliśmy ze szczególną dbałością o elegancki wygląd, jak również solidne wykonanie. Meble z prezentowanej kolekcji, są w całości wykonane z naturalnego dębowego drewna. Podstawę regału industrialnego tworzy wytrzymały metalowy stelaż. Wszystkie elementy utrzymane są w surowym i prostym stylu minimalistycznym, który przywodzi na myśl meble industrialne czy skandynawskie. 

Meble te, są przeznaczone do biura, ale także sprawdzą się jako dopełnienie wystroju w salonie, gabinecie lub sypialni. Regał loftowy jest przede wszystkim pojemny i dostosowany do przechowywania na nim, nawet ciężkich przedmiotów. Z powodzeniem poukładamy tam dokumenty, książki , sprzęty bądź różne akcesoria.

Regały industrialne sprawdzą się skutecznie, jako stylowe i funkcjonalne meble loftowe do biura. Dzięki nim możemy uporządkować przedmioty, z których korzystamy podczas pracy. Nadadzą się także na miejsce archiwizacji akt czy dokumentów. Poukładamy na nich również segregatory, teczki lub książki. W salonie natomiast mogą posłużyć jako miejsce na ozdoby, kwiaty czy trunki. 

Translate »