Stół to centralne miejsce każdego domu czy mieszkania. Właśnie przy nim, odbywają się tak ważne dla rodziny rozmowy bądź posiłki. Mebel ten, to nieodzowny element wnętrza. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło go również zabraknąć. Tworzymy zatem różne warianty stołów, tak aby sprostać odmiennym oczekiwaniom. 

Jeden z najpopularniejszych modeli, to stół z dębowym blatem, który ma klasyczną, prostą formę i kształt. Posiada także duży, masywny oraz dębowy blat. Taki mebel sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów czy przyjęć. Oferujemy również nieco mniejszy stolik industrialny, który z powodzeniem możemy postawić obok kanapy. Dla osób, które lubią jeść w kuchni także posiadamy odpowiedni mebel. Jest nim wysoki stolik loftowy o kwadratowym lub prostokątnym kształcie. Możemy umieścić go nawet w małym pomieszczeniu. 

Stół powinien łączyć w sobie elegancję z wygodą, dlatego tak ważny jest odpowiedni jego dobór. Ten rodzaj mebli w prezentowanym asortymencie, posiada właśnie te atrybuty. Stoły loftowe sygnowane naszą marką są gustowne, ale ponadto także komfortowe w codziennym użytkowaniu. 

Translate »